Walter Gonzalez & Marlies van Kessel
Tango voor half gevorderden
Deze cursus is bedoeld voor mensen die hun vaardigheid in de milonguero-stijl van Walter willen uitbreiden of verdiepen. Je leert in deze cursus hoe muziek je kan helpen om je lichaam op te laden met energie, en op welke momenten in de dans je die vrij laat komen.
Dat inhouden en loslaten geeft structuur aan de dans, net zoals een schilder lichte en donkere partijen uitwerkt.
De cursus staat niet alleen open voor mensen die al eerder in deze stijl les hadden, maar ook voor mensen die hun danservaringen elders willen aanvullen met dit dansen in ‘close embrace’ op dansmuziek uit de klassieke tangojaren, de ‘epoca de or’. Het is de dansstijl dit in Buenos Aires op dit moment juist bij jongeren een revival doormaakt.
12 wekelijke lessen vanaf dinsdag 20 september 2022, 21:00-22:15 uur
LET OP: Er zijn aparte kaartjes voor volgers en voor leiders. Deze graag apart aan de winkelwagen toevoegen door de optie leider of volger te kiezen.