De zomer staat voor de deur in juni. Extra zon en hopelijk extra energie voor extra dansevenementen. En dat is maar goed ook, want ons programma voor juni zit boordevol dans-events. Denk aan een Pinksterstraattango, een Flor Cocktails en alweer een workshop van Mariano Laplume (perfect voor als je die van 31 mei moet missen).
De laatste cursusdata komen er ook aan. Maar geen zorgen: er wordt hard gewerkt aan het nieuwe tangolesprogramma, en in juni mag je de aankondiging van onze gloednieuwe tangodanscursussen verwachten (die starten in september). Je kunt dus volop blijven dansen bij Flor de Fango totdat die cursussen weer beginnen.
Juni-programma
Ga voor meer info over onze workshops en events naar onze eventkalender. Inschrijven / ticketverkoop gaat alleen bij de speciale gelegenheden en speciale workshops via de website, voor de reguliere (terugkerende) events koop je tickets aan de bar bij onze barvrijwilliger/host.
