- Dit evenement is voorbij.
Zo 25 JAN – Flor Cocktails met LIVE Susana Arias Herrero en Theo Worm, lezing Jan van Laarhoven – DJ Mi Cielo

Flor Cocktails met LIVE Susana Arias Herrero en Theo Worm, lezing Jan van Laarhoven – DJ Mi Cielo
Programma
15.30 – 16.30 uur Happy Cocktail Hour en Lezing van Jan van Laarhoven:
In het ritme van de tijd: “WAAROM MENSEN DANSEN”
Meer info over de lezing: https://tangosteps.nl/lezingen/infolezingen.html
16.30 – 18.15 uur dansen met DJ Mi Cielo
18.15 – 18.45 uur heerlijke maaltijd met soep, taarten en salade (optioneel)
Er kan doorgedanst worden!
19.30 – 19.45 uur Susana Arias Herrero en Theo Worm spelen en zingen poëtische tango’s
19.45 – 22.00 uur DJ Mi Cielo.
Susana Arias Herrero en Theo Worm: Cielo Latino
Beleef een hemelse muziek ervaring met de gevoelige en passievolle Argentijnse tangonummers die het duo Cielo Latino ten gehore brengt: nummers als Volver, Chiquilín de Baccin en La Flor de la Canela.
De Spaanse zangeres Susana Arias Herrero weet deze liederen fraai te vertolken en wordt daarbij begeleid door Theo Worm op gitaar.
DJ Mi Cielo
DJ Mi Cielo (Wouter van der Venne) is een veelzijdige tango DJ, die in Antwerpen ook een tango-radioprogramma maakt en in de zomer zorgt voor ‘Tango aan de stroom’. https://www.facebook.com/tdjmicielo
Tickets: Flor Cocktails incl. maaltijd €20,-, alleen Flor Cocktails €15,- te koop aan de bar/Tickets for sale et the bar.
Maaltijd: reserveer een maaltijd door een ticket te kopen.
-

Zo 25-1 Maaltijd
€ 5,00 incl. btw
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina



