
- Dit evenement is voorbij.
ZA 12 NOV – Milonga Traditional, DJ El Irresistible
12/11/2022|20:30 - 00:00 CET
€10,00
Tickets voor Milonga Traditional
Hele programma:
- Film: 17.00 – 18.35 uur, € 7,00
- Maaltijd bij de bar (vega pasta maaltijd met een heerlijke salade): 19.00 uur, €12,50
- Milonga: 20.30 – 0.00 uur, €10,00
Dagprijs: € 25,00
Film ‘El sonido del bandoneón’
Muzikale road movie over het instrument dat het meest wordt geassocieerd met passie: de bandoneón. De mooi gefilmde documentaire laat de strijd zien voor het behoud van het instrument. Net als bij de tango gaat er een dramatisch en melancholiek verhaal schuil achter de bandoneón. Het instrument belandde eind negentiende eeuw met Duitse immigranten in Argentinië, waar het zich een plek veroverde in de tango- en volksmuziek. Maar oude instrumenten vergaan en nieuwe bandoneons worden slechts mondjesmaat gemaakt. Nu toeristen ze als souvenir uit Argentinië meenemen, is het voortbestaan van het instrument in gevaar. Néstor Marconi, een beroemde bandoneonspeler uit Argentinië, wordt gevolgd tijdens de repetities en concerten in Buenos Aires, evenals bandoneonist Daniel Vedia die in Noord-Argentinië lesgeeft aan arme studenten. De film laat de strijd zien die wordt gevoerd om het instrument levend te houden.
Milonga Tradicional
Flor de Fango organiseert elke tweede zaterdag van de maand een Milonga Tradicional. Een avond dansen op traditionele muziek. Elke 2e zaterdag van 20.30 uur tot 0.00 uur. Traditioneel, 100%. Een kleinschalige milonga mét DJ. Dj’s draaien traditionele Argentijnse tango-muziek in tanda’s. Er wordt gebruik gemaakt van cortina’s.
DJ El Irresistible (Arjan Sikking)
DJ El Irresistible staat bekend om zijn opbouw van de salonavond. Hij benut ten volle de mogelijkheden van de verschillen in energie van de vele muziekstijlen die de tango rijk is: vooral uit de rijke historie van de jaren ‘30, ‘40 en ‘50 (en soms ‘60).
Zijn tango’s, milonga’s en tangowalsen zijn altijd heerlijk dansbaar.
Tickets kun je vooraf kopen via de website of aan de bar.
LET OP:
- Het is ook mogelijk bij de kassa af te rekenen.
- Tips voor reizen, eten, slapen in Arnhem? Zie onze pagina Travel, eat and sleep in Arnhem