Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

WO 3 JUL – International Street Tango – DJ El Fresco

3 juli 2024 @ 17:00 - 23:00

International Street Tango – DJ El Fresco

Al jaren organiseert Flor de Fango in de zomer buitensalons. Tussen de oude pakhuizen en naast het restaurant van Restaurant Verheyden creëert dit een bijna buitenlandse sfeer. Een plek waar we even uit de tijd kunnen stappen. Een plek om elkaar te ontmoeten. Het feit dat dansers en niet-dansers een plekje bij Restaurant Verheyden met zicht op het podium reserveren tijdens onze salon laat wel zien dat deze sfeer gewaardeerd wordt.
Regen? Dan gaan we naar binnen. Zelfde tijd, maar je blijft droog.

EN: all summer long we put the door wide open and do ‘Tango in the street’ in front of the Flor de Fango dance hall. In the narrow street between the old buildings it’s a great atmosphere.
Bad weather? We go inside. Same time, but you stay dry

DJ El Fresco

De grote orkesten uit de epoca d’oro vormen de basis van zijn sets. In deze tanda’s komt zijn visie op balans en afwisseling ook terug. “Elke tanda heeft een rode draad. Een lijn die de dansers herkennen. Dat vormt de balans. Toch kies ik ervoor om in zo’n tanda ook een nummer te kiezen dat een klein beetje ‘schuurt’. De avond mag muzikaal best een beetje spannend zijn”.

Seizoen 2024

WO 3 JUL – International Street Tango met DJ El Fresco
WO 31 JUL – Summerdaze Street Tango met DJ Joost Brunsting
ZA 31 AUG – Modern Street Tango met DJ Ezequiel
ZA 14 SEP – Traditional Street Tango met DJ El Gerito

Ticket € 10, – pay at the entrance/bar.

Je kan tot 18:30 uur een maaltijd bestellen aan de bar.

EN: Tickets at the bar. You can order a simpel meal at the bar until 18:30 o’clock.

We have a webpage that offers tips for eating, sleaping and traveling in/to Arnhem.

Gegevens

Datum:
3 juli 2024
Tijd:
17:00 - 23:00
Evenement Categorieën:
, ,
Evenement Tags:
, , , , ,

Locatie

Wezenstraat 5a
Arnhem, 6811 CR Nederland
+ Google Maps

Organisator